خانه » بسته آموزشی » بسته آموزشی پرورش حرفه ای بلدرچین تخمگذار

بسته آموزشی پرورش حرفه ای بلدرچین تخمگذار


چند نفر از پرورش دهندگان گله تخمگذار بلدرچین قبلا در کار پرورش مرغ تخمگذار بوده اند و الان متوجه شده اند که با اینکه بلدرچین برخی از مشکلات مرغ تخمگذار را ندارد اما یکسری اصول مدیریتی و پرورش خاص خودش را دارد.خیلی از پرورش دهندگان بلدرچین بعد از ماهها تولید وقتی در پایان دوره تولید، حسابهایشان را جمع بندی می کنند نه تنها هیچ سودی نداشته اند بلکه مقدار زیادی بدهی هم دارند.

برخی از پرورش دهندگان بلدرچین تخمگذار با اینکه شاید در ظاهر امکانات محدودی هم دارند اما در پایان دوره چند میلیون تومان سود داشته اند، که به نسبت سرمایه گذاری که داشته اند بسیار قابل توجه است.

کارگاه آموزشی: پرورش حرفه ای بلدرچین تخمگذار

تمام نکات پرورش بلدرچین تخمگذار قبل از تولید تا فروش محصولات

( ویژه پرورش دهندگان بلدرچین تخمگذار و کسانی که قصد راه اندازی گله تخمگذار بلدرچین را دارند)

آیا من هم می توانم گله تخمگذار بلدرچین داشته باشم؟

اگر حتی در عمرتان یک پرنده هم نگهداری نکرده باشید ولی به کار پرورش و تولید علاقه داشته باشید و تحمل شرایط کاری پرورش بلدرچین را داشته باشید به راحتی می توانید این کار را انجام دهید.

در مقایسه با پرورش بلدرچین گوشتی، نگهداری گله مولد بسیار راحت تر است اما یکسری اصول ضروری دارد که در تولید باید رعایت شود.

مشخصات کارگاه:

مخاطب: 

پرورش دهندگان گله های تخمگذار بلدرچین (تخم خوراکی یا نطفه دار) و کسانی که قصد شروع پرورش گله تخمگذار بلدرچین را دارند.

مدت کارگاه: 3.5ساعت

زمان برگزاری کارگاه: برگزار شده است.

ساعت شروع کارگاه:

مدرس:  (نویسنده کتاب: قبل از خواندن این کتاب بلدرچین پرورش ندهید.)

برگزار کننده:  بلدرچین و کبک حس

سرمایه گذاری برای استفاده از این کارگاه: 79 هزار تومان

فقط امکان تهیه بسته غیر حضوری فراهم است.

شامل:

 • جزوه تمرین
 • آموزش کارگاه
 • خلاصه مطالب مهم کارگاه
 • جداول و فرمهای ثبت رکوردهای تولید
 • جزوه ویژه یادآور
 • فایلهای آموزشی
 • پذیرایی

 

دوره غیر حضوری کارگاه پرورش حرفه ای گله تخمگذار بلدرچین:

اگر امکان حضور در کارگاه را ندارید  نگران نباشید می توانید در دوره غیر حضوری شرکت کنید.  بعد ازکارگاه صوت و فیلم  کامل کارگاه و تمام موارد کمک آموزشی از طریق پست به شما ارسال می شود. که می توانید در آرامش و در منزل مطالب کارگاه را یاد بگیرید.

اگر در این کارگاه شرکت نکنم چه چیزی را از دست خواهم داد؟

 • حضور در این کارگاه و یا دیدن فیلم کارگاه شاید چند ساعت وقت شما را بگیرد اما یاد نگرفتن این مطالب پایه ای شاید شما را در گروه افراد شکست خورده صنعت بلدرچین قرار دهد. پس موفقیت در کسب و کار را از دست می دهید.
 • پرورش 1000قطعه بلدرچین تخمگذار هزینه ای بیش از 4 میلیون تومان دارد. اگر با اصول پرورش بلدرچین تخمگذار آشنا نباشید به راحتی در یک دوره پرورش کل سرمایه گذاری شما در این کار از بین خواهد رفت. شما با شرکت در این کارگاه، کار تولیدی خود را بیمه خواهید کرد.
 • پرورش دهندگان زیادی بوده اند که  بخاطر رعایت نکردن یک اصل ساده پرورشی، از گله خود بازدهی مناسب نگرفته اند و ده ها میلیون تومان متضرر شده اند. شما می توانید با تسلط کافی به کار هیچ گاه چنین خسارتهایی را متقبل نشوید.

احتمالا گوشی موبایل شما بیش از 500000 تومان می ارزد. شما با مبلغی بسیار کمتر از هزینه یک گوشی موبایل، مطالبی یاد خواهید گرفت که در مدت کوتاهی خرید یک گوشی پیشرفته مبلغ بسیار ناچیزی برای شما خواهد بود.

شما هم فریب نخورید!

 • برخی کارگاه ها چند روزه برگزار می شوند و با مطالب بسیار ساده و بدیهی ساعات کلاس را پر می کنند تا پول بیشتری از شرکت کنندگان بگیرند و هزینه کلاس را توجیه کنند.
 • قبل از شروع ثبت نام ما هم زمان خیلی بیشتری را برای کارگاه در نظر گرفته بودیم اما در زمان ثبت نام شرکت کنندگان از ما خواستند که مطالب را خلاصه تر و کوتاه تر کنیم.
 • من هم مثل شما فکر می کردم نمی شود از تولید بلدرچین به سود رسید اما در این سالها افراد زیادی را می شناسم که فقط با بهینه کردن چند اصل ساده درامد مجموعه پرورش بلدرچین خود را چند برابر کرده اند.

ویژگی این کارگاه:

ما کل مطالبی که شاید در حالت عادی چند روز زمان برای آموزش نیاز باشد با روش های نوین آموزش و تکنیک های منحصر به فردی فقط در چند ساعت آموزش خواهیم داد که بتوانید عملا در کارتان استفاده کنید. ما به وقت شما ارزش می گذرایم و قصد تلف کردن وقت شما را نداریم.

​در این کارگاه یاد میگیرید که چگونه شرایط لازم برای تولید گله مولد بلدرچین فراهم کنید و در نهایت محصولات خود را با قیمت مناسب بفروشید.

ما در این کارگاه هیچ مدرکی صادر نمی کنیم بلکه آنقدر محتوای مطالب کارگاه کاربردی است که شاید تا ماهها باید مطالب کارگاه را مرور کنید تا از مطالب گفته شده استفاده کنید و بصورت عمیق یادبگیرید.

اگر مجموعه کامل پرورش بلدرچین دارید زمانی که در پرورش گله مولد خود موفق باشید در سایر بخشهای تولید مثل کاهش تلفات و بازدهی سایر بخشها و در نهایت رسیدن به سود مناسب هم موفق خواهید بود.

شاید شما هم:

 • مدتها است که کار پرورش بلدرچین تخمگذار را انجام می دهید اما تولید مناسبی ندارید و شاید تلفات گله شما هم همچنان زیاد است.
 • دوستانتان به شما پرورش بلدرچین تخمگذار را پیشنهاد داده اند. اما با اصول پرورش و تولید آشنایی ندارید و حتی نمی دانید از کجا باید شروع کنید.
 • کار پرورش بلدرچین تخمگذار را شروع کرده اید، سختی ها و پیچیدگی های زیادی را دارید تحمل می کنید. هر ماه میلیون ها تومان سرمایه صرف  گله می کنید اما سود مناسبی برداشت نمی کنید.
 • تعداد کمی بلدرچین را در منزل یا روستای خود نگهداری کرده اید و از پرورش آن راضی بوده اید اما حالا قصد دارید در مقیاس بزرگتری کار کنید اما نگرانید که آیا در مقیاس بزرگتر می تواند سوددهی مناسبی داشته باشد؟

این کارگاه دقیقا برای شما طراحی شده است. و به تمام سئوالات شما پاسخ داده می شود.

شما هم می دانید:
هر شخص باهوشی می داند که در کار تولید بلدرچین، بازاریابی و فروش مهمترین بخش کار پرورش است. بنابراین در این کارگاه بصورت مفصل به این بخش کار خواهیم پرداخت.

اگر این باور را داشته باشید خیلی خوب از کارگاه می توانید استفاده کنید:

من می توانم فرد موفقی شوم!

اگر رانندگی یاد گرفته اید یا با تلفن همراه می توانید کار کنید می توانید پرورش بلدرچین تخمگذار را هم انجام دهید و به سود مناسب برسید!

با شرکت در کارگاه پرورش حرفه ای گله مولد بلدرچین

از کسی که حتی تا کنون هیچ پرنده ای پرورش نداده است به یک پرورش دهنده حرفه ای تبدیل شوید.

درباره مدرس
نویسنده کتابهای بلدرچین و کبک با عنوان: قبل از خواندن این کتاب بلدرچین پرورش ندهید و قبل از خواندن این کتاب کبک پرورش ندهید.

اگر این کتابها را مطالعه نکرده اید می توانید از بخش محصولات آموزشی سایت تهیه کنید.

برخی از موضوعات کارگاه:
شرایط فرد کارآفرین برای پرورش گله تخمگذار بلدرچین: آیا این حرفه مناسب شما هست؟

ساختمان و امکانات اولیه لازم برای پرورش گله تخمگذار بلدرچین

تجهیزات لازم برای پرورش گله تخمگذار بلدرچین و نحوه فراهم کردن این تجهیزات

تشکیل و تهیه گله و شرایط لازم. آیا تولید کم مربوط به مولد است یا شرایط محیطی؟

از چه جیره ای با حداقل قیمت استفاده کنیم تا سود افزایش یابد؟

برنامه روشنایی گله مولد: خیلی از پرورش دهندگان هیچ برنامه نوری برای گله شان ندارند.

مدیریت گله در طول تولید و توقف تولید در شرایط بحرانی( در تعطیلات و زمانی که فروش خوبی نداریم چه باید کرد؟)

ثبت اطلاعات تولید بصورت روزانه (هر روز سود تولید را حساب کنیم و از مجموعه خارج کنیم و پس انداز کنیم)

جمع آوری و بسته بندی تخم (چگونه محصول را مناسب نیاز مشتری بسته بندی و ارائه کنیم؟)

بازاریابی و فروش محصولات نهایی (به چه کسانی باید بفروشیم و به چه کسانی نباید بفروشیم؟)

یک مسابقه جالب و تخصصی!

و ده ها مطلب کاربردی دیگر که در جایی هنوز گفته نشده است.

چرا شرکت در این کارگاه به صرفه است؟

 • قیمت 20 قطعه بلدرچین حدود 60000تومان است و اگر شرایط پرورش را بصورت مناسب فراهم نکنید این تعداد بلدرچین در یک گله 1000قطعه ای ممکن است در یک روز تلف شوند. یادگیری چند نکته ساده به راحتی می تواند جلوی چنین خسارتهایی را بگیرد.
 • هزینه مشاوره با یک کارشناس بیش از 200000تومان است شما با کمتر از 50هزار تومان خودتان یک پرورش دهنده حرفه ای می شوید و سالها بصورت حرفه ای  گله خودتان و حتی دیگران را مدیریت می کنید.
 • هیچ کس بهتر از خود شما نمی تواند به شرایط  مجموعه تولیدی خودتان تسلط داشته باشد بنابراین صرف این مبلغ ناچیز برای آموزش خودتان در حد رایگان است.

وجه تمایز این کارگاه نسبت به کارگاه های مشابه:

1-     در اکثر دوره های آموزشی فقط هدف صدور گواهی یا مدرک دوره است. بنابراین معمولاً برای محتوا تلاشی نمی شود. در این کارگاه حاصل سال ها تلاش و تجربه بصورت فشرده در چند ساعت و با روشهای نوین آموزش داده می شود و با پشتیبانی های بعدی طوری مدیریت می شود که مطالب کاملاً اجرا شوند.

2-    در برابر سودی که در آینده از دانستن این مطالب عاید شما می شود سرمایه گذاری برای این دوره خیلی بیشتر از رایگان می شود.

3-    در این کارگاه گواهی یا مدرکی به شرکت کنندگان داده نمی شود. هدف ما انتقال مطالب و تجربیات عملی است که بتوانید در کارتان اجرا کنید و به سود برسید. نه قاب گرفتن مدرک!

کسانی که به مدرک نیاز دارند این کارگاه مناسب آنها نیست.

اگر قصد اجرای کار و استفاده از مطالبی که یادگرفته اید را دارید این کارگاه دقیقا برای شما طراحی شده است.

از کجا مطمئن باشم که مطالب کارگاه برای من مفید هستند؟ 
ضمانت:

در صورت عدم رضایت از مطالب کارگاه پس از نیمه اول کارگاه کل مبلغ ثبت نام برگشت داده می شود. اما نمی توانید در ادامه کارگاه شرکت کنید.

اگر تا یکماه بعد از شرکت در کارگاه مطالبی که یادگرفته اید در کارتان اجرا کردید و نتیجه نگرفتید باز هم فرصت دارید تا نیمی از مبلغ کارگاه را دریافت کنید.

در این کارگاه چند نفر از پرورش دهندگان موفق و با سابقه بلدرچین هم حضور دارند که می توانید با آنها آشنا شده و بعدا همکاری داشته باشید.

ما برای پول شما و از همه مهمتر وقتی که اختصاص می دهید ارزش قائلیم. 

برای شرکت کنندگان غیر حضوری فیلم کارگاه و تمام موارد آموزشی ارسال می شود. و با آرامش و در منزل می توانید چند بار مطالب را مرور و تمرین کنید.

پشتیبانی بعد از کارگاه
تمام کسانی که در کارگاه ثبت نام می کنند چه بصورت حضوری و چه غیر حضوری تا سه ماه می توانند هر سئوال تخصصی که داشته باشند از طریق ایمیل ویژه ای که در زمان کارگاه معرفی می شود بصورت رایگان بپرسند.

از همه دوستان عزیزی که پیشنهادات ارزشمندی به ما داده و می دهند و با خرید محصولات آموزشی از ما حمایت می کنند سپاسگذاری می کنیم. امیدواریم مطالب آموزشی بتوانند سطح کار شما را ارتقاء دهند.

اگر سئوال یا نظری در مورد این کارگاه دارید در قسمت نظرات مطرح فرمایید.

از همه دوستان بزرگواری که از شهرهای دور زحمت کشیدند و در کلاس حضور داشتند و در ارائه مطالب همکاری کردند سپاسگذاری می کنیم.
از دوستانی هم که در کارگاه تجربیات ارزشمند خود را در اختیار شرکت کنندگان قرار دادند سپاسگذاریم.

در پایان کارگاه از شرکت کنندگان در گارگاه از طریق فرم نظرسنجی چهار سئوال زیر را پرسیده بودیم که برخی پاسخها را در زیر مشاهده می کنید.

1-مهمترین نکته مفیدی که از کارگاه یاد گرفتید چه بود؟
2-لطفا انتقاد خودتان از کارگاه را بنویسید؟
3-مهمترین مزیت این کارگاه که مورد توجه شما قرار گرفت؟
4-نظر کلی شما در مورد این قبیل کارگاه ها چیست؟

آقای حسینی

آشنایی با اساتید و استفاده از تجربیات
کوتاه بودن زمان پرسش و پاسخ
استفاده از تجربیات مهندسین محترم
نظرم مثبت میباشد.

آقای یعقوبی از سبزوار

اطلاعات زیادی منتقل شد.
توضیحات  قفس مدت زمان زیادی طول کشید.زمان جواب به سوالات بیشتر می بود مناسب تر بود.
بسیار حساب شده و مخصوصا چاپ جزوات با کیفیت بالا و وجود عکس در آن.
بسیار عالی و ممنون از دلسوزیتان در مورد تولید کنندگان و افراد بی اطلاع و کم اطلاع.

آقای محمدی از تهران

آشنایی با افرادی که عملا در این کار مشغول هستند.آموختن نکات ریز و مهم در تولید
به نظرم میتوانید ترتیب اسلاید ها رابهینه تر کنید و کمی جابهجایی در اسلاید ها انجام دهید.
اینکه مدرس کارگاه خود تولید کننده است.
خوب بود و مشکل خاصی نیست به نظرم کارگاه تهیه جیره غذایی را هم با قیمت مناسب برگزار کنید.

آقای جوادیه از تهران
بدون پاسخ

انتقادی ندارم
حضور کسانی که سابقه تولید دارند.
شرکت در این کارگاه ها موجب پیشرفت کاری میگردد.

آقای گلوانی از خوی

آشنایی با تولیدکننده های بیشتر جالب بود.نقاط ضعف بازار را فهمیدم.کلا خیلی مفید بود.راه های شناسایی تخم های معیوب و خراب
بدون پاسخ
آشنایی بیشتر از سایت
اگر زود به زود انجام بگیرد بهتر است.

آقای نظرپور کرمانشاه

نحوه پرورش از شروع تا پایان به عنوان یک مبتدی.
اگر امکان افزایش تعداد ساعات کلاس برای پرسش و پاسخ افزایش پیدا کند بی شک کمک بیشتری به کارآفرین خواهد شد.
طبقه بندی مناسب مطالب
هر چه ساعات آموزش بیشتر باشد بی شک تولید مناسبتر خواهد بود و بی شک بودن چنین کارگاه هایی بسیار ضروری است.

آقای وکیل زرگر از کرج

آموزش کامل-تجربه دیگر تولید کننده ها-تجربه-شروع به تولید
کلاس در چند جلسه و در مکان های تولید باشد
اطلاعات و آشنایی با تهیه تجهیزات و تولید و مصرف در بازار
خیلی خوب است ولی جلسات بیشتر باشد بهتر است

آقای اکبری از شهر قدس

تمام نکته ها مفید بود
فشرده بودن کلاس کمی در توضیح کامل مطالب و فهم و پرسش مطلوب تاثیر گذار بود
ذکر نکات ریز در ابتدای شروع به تولید
بسیار عالی است

آقای محمودی از کرج

آشنایی با پرورش بلدرچین و نکات مثبت بسیار زیادی یاد گرفتم و آشنایی با همکاران در این زمینه
قیمت دقیق تجهیزات و برآورد قیمت اگر داده میشد بهتر بود.اگر یک کارگاه عملی در کنار این کارگاه گذاشته میشد به طور عملی آشنا می شدیم خیلی بهتر بود
کارگاه بسیار پربار و بهینه بود.خلاصه گویی و گفتن همه ی نکات در این زمان کوتاه مناسب بود.مبلغ دریافتی برای کلاس بسیار مناسب بود.
امیدوارم اینگونه کارگاه ها ادامه داشته باشد و هر بار نکات و روش های جدید آموزش داده شود.

آقای هادیان از هشتگرد

بحث63که رکورد و مدیریت بود.
بدون پاسخ
اینکه من در این کار باید چگونه باشم تا موفق بشوم
تکرار و حضور مدوام.

آقای اینانلو از آبیک

مهمترین نکته در مورد تغذیه بلدرچین مولد
بدون پاسخ
در مورد تغذیه بلدرچین بود که برای بنده بسیارمفید قرار گرفت
زمان کارگاه های آموزشی باید بیشتر باشد و وقت زیادی برای این کارگاه ها گذاشت تا به صورت حرفه ای این کار دنبال شود

آقای نوری صادقی از اصفهان

مدیریت آگاهانه و اشراف کامل به کلیه مراحل
اگر امکانش فراهم میشد که کارگاه کاملا عملی و در یک مزرعه پرورش بلدرچین صورت میگرفت بهتر بود
بسیار مفید فایده است

دوباره بررسی کنید

کتاب کبک

نسخه چاپی قبل از خواندن این کتاب کبک پرورش ندهید!

مخاطب:پرورش دهندگان کبک و کسانی که قصد پرورش کبک دارند. کسانی که می خواهند از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − دو =