خانه » محصولات » جیره (فرمول) غذایی بلدرچین

جیره (فرمول) غذایی بلدرچین

اگر در منطقه خود امکان تهیه مواد اولیه زیر را دارید و مصرف خوراک گله شما بیش از سه تن در ماه است می توانید متناسب با سن گله خود از جیره های زیر استفاده کنید:
1- دانلود جیره مخصوص جوجه بلدرچین تا سه هفتگی
2- دانلود جیره مخصوص جوجه بلدرچین از سه هفتگی تا شش هفتگی
3- دانلود جیره مخصوص بلدرچین تخمگذارمواد خوراکی مورد نیاز در جیره:
ذرت
سویا

صدف
روغن
مونو کلسیم فسفات
دی کلسیم فسفات
ترئونین
نمک خوراکی
مکمل معدنی طیور
مکمل ویتامینی طیور
متیونین
کولین
لیزین
اگر تمام مواد خوراکی مورد نیاز را می توانید تهیه کنید یا کارخانه خوراک نزدیک شما این مواد را در دسترس دارد می توانید جیره های پیشنهادی زیر را دانلود کنید:
1- دانلود جیره مخصوص جوجه بلدرچین تا سه هفتگی
2- دانلود جیره مخصوص جوجه بلدرچین از سه هفتگی تا شش هفتگی
3- دانلود جیره مخصوص بلدرچین تخمگذار

در صورتی که امکان تهیه مواد اولیه و آماده سازی مواد اولیه مورد نیاز خوراک را در اختیار دارید و یا می توانید فرمول اختصاصی مخصوص گله خودتان را به کارخانه خوراک ارائه کنید ما می توانیم بر اساس قیمت تمام شده مواد اولیه و شرایط گله شما جیره مناسب را ارائه کنیم.

شرایط نوشتن جیره اختصاصی بر اساس شرایط پرورش مجموعه شما:

1- اعلام دقیق قیمت مواد اولیه:
برای اینکار می توانید قیمت مواد اولیه که در جیره طیور استفاده می شود از کارخانه های خوراک دام منطقه خودتان و یا فروشندگان دان در منطقه استعلام بگیرید. موادی که می توانید در جیره بلدرچین استفاده کنید عبارتند از: ذرت، کنجاله سویا، گندم، کنجاله تخم پنبه، کنجاله تخم آفتابگردان، کنجاله بادام زمینی، کنجاله کنجد، کنجاله گلوتن ذرت، پودر ماهی مرغوب، پودر گوشت، پودر استخوان، نمک، گلوتن ذرت، روغن سویا، ارزن، پودر صدف، دی کلسیم فسفات، منو کلسیم فسفات، مکمل ویتامینی، مکمل معدنی، لیزین، متیونین، ترئونین و…در محاسبه قیمت مواد اولیه، هزینه حمل را نیز محاسبه نمایید.
2- ارسال لیست مواد اولیه در دسترس به همراه قیمت تمام شده هر کدام از طریق ایمیل info@qhes.ir و یا فکس به شماره 02189784863
3- واریز مبلغ 149هزار تومان بابت هر جیره . برای دریافت شماره کارت عدد 5 رابه شماره 02632774890پیامک کنید و یا با دفتر تماس بگیرید. تماس با ما
کسانی که دو جیره سفارش می دهند  فقط 259هزار تومان واریز کنند.
کسانی که سه جیره سفارش می دهند  فقط 299هزار تومان واریز کنند.

4-در اولین فرصت جیره مناسب بر اساس قیمتها برای شما تهیه شده و به شما ارسال می شود.
در صورت وجود هر گونه سئوال در بخش نظرات اعلام نمایید و یا با ما تماس بگیرد
لطفاً در ثبت اطلاعات تماس خود دقت نمایید.

سئوالات متداول:

1- قیمت مواد اولیه هر روز تغییر می کند چه قیمتی را باید در جیره نویسی مبنا قرار دهیم؟
جواب: معمولا قیمت مواد پر مصرف مثل ذرت و سویا نوسانات زیادی دارد بنابراین قیمتی که در زمان سفارش مواد اولیه وجود دارد و قیمتی که این مواد به دست شما می رسند مبنای تنظیم جیره قرار می گیرد. مثلا ذرت در بندر کیلویی 900 تومان است اما شاید کیلویی 50 تومان هزینه حمل و تخلیه برای شما داشته باشد بنابراین مبنای محاسبه در جیره کیلویی 950 تومان است.

2- ممکن است بعد از خرید مواد اولیه، قیمت این مواد افزایش و یا کاهش داشته باشد. آیا باید دوباره جیره بر اساس قیمت های جدید نوشته شود؟

جواب: مبنا قیمت تمام شده مواد اولیه در کارخانه خوراک است بنابراین تا زمانی که نیازی به خرید ماده اولیه جدیدی نداشته باشیم نیازی به تغییر جیره نمی باشد. اما در صورتی که مثلا کنجاله سویا در حال اتمام است و قیمت آن تغییر زیادی داشته است حتما باید جیره تغییر کند.

3- در هر بار تغییر جیره باید مجدداً هزینه جیره نویسی پرداخت شود؟

جواب: درصورتی که نوع مواد اولیه تغییر زیادی نداشته باشد و نیازی به تغییر اساسی در جیره نباشد تا سه ماه و دو بار تغییر جیره بصورت رایگان انجام می شود.

4- آیا پرداخت این مبلغ بابت جیره نویسی زیاد است؟

جیره هایی که ما تهیه می کنیم بر اساس حداقل قیمت ممکن تنظیم می شود. بنابراین در برابر سودی که  در یک دوره پرورش به مجموعه پرورشی شما می رساند بسیار ناچیز است. بعنوان مثال اگر 6000جوجه بلدرچین در هر دوره داشته باشید و  حدود 4.5 تن دان برای هر گروه مصرف شود در صورتی که فقط 30 تومان جیره شما صرفه جویی هزینه ای داشته باشد در واقع شما هزینه ای برای جیره نویسی پرداخت نکرده اید چون سودی که از چهار یا پنج گروه پرورشی عاید شما می شود بسیار قابل توجه خواهد بود. از طرفی بازدهی گله شما بصورت چشمگیری افزایش می یابد.

 

دوباره بررسی کنید

کنسانتره بلدرچین گوشتی

سفارش کنسانتره مخصوص بلدرچین گوشتی  جیره ای که با استفاده از کنسانتره بلدرچین و کبک …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + 14 =