خانه » محصولات دانلودی » دوره آموزشی تغذیه بلدرچین

دوره آموزشی تغذیه بلدرچین

 مشکل رایجی که در اکثر واحدهای پرورش بلدرچین در ایران شایع است این است که از جیره های غذایی بهینه برای تولید بلدرچین استفاده نمی شود.گاهی برخی جیره ها به حدی فقیر هستند که حداقل احتیاجات پرنده را تامین نکرده و رشد را به تاخیر می اندازد و از طرفی حتی کیفیت محصولات تولیدی به دلیل فقر غذایی به شدت افت پیدا می کند.

گاهی هم مواد مغذی موجود در جیره ها بیش از نیاز بلدرچین هستند که شاید رشد را سرعت دهد اما اتلاف هزینه در این نوع جیره ها به شدت زیاد است.از چند روز قبل فروش مکمل مخصوص بلدرچین تخمگذار و گوشتی را شروع کردیم.

استقبال از این مکملها در سراسر ایران بی سابقه بود و اکثر مشتریان ما استفاده از این مکمل را شروع کردند.

در این مدت با دوستان پرورش دهنده زیادی که از این مکمل استفاده کردند و یا قصد استفاده را داشتند صحبت کردم و نکته ای که متوجه شدم این بود که در خیلی از مجموعه های پرورش بلدرچین حتی اصول اولیه تغذیه رعایت نمی شود و متاسفانه خیلی از دوستان سود مناسبی از پرورش بلدرچین ندارند.

به همین دلیل با توجه به تعداد زیاد پرورش دهندگان بلدرچین در سراسر ایران و فرصت محدود این عزیزان تصمیم گرفتم که بصورت اینترنتی یک دوره آموزشی برگزار کنم و در این آموزش نکات مهم و کاربردی تغذیه بلدرچین را به تولید کنندگان عزیز توضیح دهم.

با توجه به اینکه چند بار با چند نفر از تولیدکنندگان برگزاری سمینار را امتحان کردیم متوجه شدیم که به دلیل سرعت پایین اینترنت در برخی نقاط اختلال در دریافت اطلاعات زیاد است بنابراین فایل صوتی کامل و همچنین اسلایدها را جهت دانلود در سایت قرار دادم.

امیدوارم که مورد استفاده شما قرار گیرد. خوشحال می شوم که انتقادات و پیشنهادات خود را در انتهای همین صفحه با من در میان بگذارید.

لطفا نگاهی هم به کارگاه آموزشی پرورش بلدرچین تخمگذار داشته باشید.

هر سئوالی که در زمینه تغذیه بلدرچین دارید نیز می توانید در همین صفحه بپرسید.

0ریال

تعداد:

دوباره بررسی کنید

مشاوره اختصاصی در زمینه بلدرچین و کبک

دوستانی که سئوالات اختصاصی متناسب با شرایط کسب و کار خودشان دارند و احساس می …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − 13 =