فیلم جوجه کشی بلدرچین و کبک

چگونه بیش از ۸۰ درصد تخمهای نطفه دار قرار داده شده در دستگاه تبدیل به جوجه های سالم شوند.

در هر بار استفاده از دستگاه جوجه کشی چند صد هزار تومان سود داشته باشید.

اگر هنوز دستگاه جوجه کشی تهیه نکرده اید توصیه می کنیم که حتماً این فیلم آموزشی را ببینید:
اکثر کسانی که کار پرورش یا جوجه کشی پرندگان را برای اولین بار انجام می دهند حتی در انتخاب دستگاه نیز مشکل دارند و در زمان خرید دستگاه نمی دانند که چه شرایطی را باید در نظر بگیرند.

 

آیا فقط قیمت پایین دستگاه معیار انتخاب باید باشد؟

آیا قیمت و ظرفیت دستگاه هر چه بیشتر باشد دستگاه پیشرفته تر است و بازدهی بیشتری دارد؟

بجای اینکه چندبار با دستگاه جوجه کشی کار کنید و کسب تجربه کنید و در هر بار ۲۴-۱۸ روز منتظر نتیجه کارتان باشید کافی است فقط یک ساعت وقت اختصاص داده و در کمال آرامش در جلوی کامپیوتر و یا تلویزیون نشسته و این فیلم را با دقت مشاهده کنید تا اصول صحیح جوجه کشی و خرید دستگاه جوجه کشی را یاد بگیرید.

 چند مشکل عمومی در جوجه کشی

تعدادی از علاقه مندان به جوجه کشی بعد از چند دوره جوجه کشی متوجه شده اند که دستگاه جوجه کشی مناسبی انتخاب نکرده اند. سئوالی که مطرح می شود این است که: واقعاً چه دستگاه جوجه کشی را باید بخریم؟

بعضی از دوستان هم دستگاه های خیلی پیشرفته دارند ولی حتی در بهترین شرایط  بیش از ۵۰درصد هچ نگرفته اند! بنابراین چه اصولی را باید در جوجه کشی رعایت کرد؟

شما با دیدن این فیلم آموزشی بجای اینکه چند بار تخم در دستگاه قرار داده و تجربه کسب کنید (یا گاهی اوقات خسارت ببینید) با یکبار دیدن این فیلم می توانید تمام نکاتی که پرورش دهندگان حرفه ای در طول سالها کار با دستگاه جوجه کشی یاد گرفته اند و معمولاً به راحتی تجربیاتشان را در اختیار کسی قرار نمی دهند یاد بگیرید.

برای اطمینان از کاربردی بودن فیلم  می توانید همین الان بصورت رایگان بخشی از فیلم را ببیند و نکات آن را در کارتان اجرا کنید.

 

برای ساخت این فیلم آموزشی تجربیات چند سال جمع آوری شد و همچنین ساعتها وقت صرف طراحی و تدوین آن شده است. با توجه به بازدهی که در کار شما می تواند ایجاد کند تقریبا این فیلم برای استفاده کنندگان رایگان تمام می شود.

چرا خرید این فیلم به صرفه است؟

اگر دستگاه های حتی خیلی کوچک و خانگی استفاده می کنید چندین برابر مبلغی که برای تهیه این فیلم می پردازید سود عاید شما می شود!

بعنوان مثال اگر ظرفیت دستگاه شما ۱۲۶عدد تخم مرغ باشد. بنابراین در این دستگاه ۱۸۰عدد تخم کبک و یا ۲۸۸ عدد تخم بلدرچین می توانید قرار دهید.

در شرایط ایده آل اکثر کسانی که از دستگاه های جوجه کشی استفاده می کنند حداکثر تا ۷۰ درصد هچ می گیرند. خیلی از پرورش دهندگان حتی عددهایی بسیار کمتر از این مقدار هچ گرفته اند!
(یعنی از هر ۱۰۰ تخم قرار داده شده در دستگاه فقط ۷۰ قطعه جوجه از تخم خارج می شوند.)

با توجه به قیمت بالای تخم نطفه دار و هزینه های دستگاه در صورتی که فقط ۱۰درصد جوجه درآوری (درصد هچ) افزایش یابد، سود شما در مورد یک دوره قرار دادن تخم کبک در دستگاه بدین صورت خواهد بود:

 هزینه های یک دوره جوجه کشی می تواند چنین باشد:
۱۸۰ عدد تخم کبک * ۱۴۰۰تومان قیمت هر عدد تخم کبک
هزینه تخم  ۲۵۲۰۰۰  تومان
هزینه های برق، تعمیر و استهلاک دستگاه
۱۰۰۰۰۰ تومان
مجموع هزینه ها ۳۵۰هزار تومان

در شرایط معمول:
تعداد جوجه متولد شده:                ۱۲۶عدد=۷۰%*۱۸۰
قیمت تمام شده هر عدد جوجه کبک:                ۲۷۷۸تومان

بعد از افزایش درصد جوجه دهی به بیش از ۸۰درصد:
تعداد جوجه متولد شده:                     ۱۴۴عدد=۸۰%*۱۸۰
قیمت تمام شده هر عدد جوجه:                      ۲۴۳۰ تومان

هر قطعه جوجه کبک تولیدی در این دستگاه حدود ۳۴۸تومان ارزانتر تمام می شود بدون اینکه شما هزینه اضافی صرف کنید.

هر چه درصد هچ بالاتر می رود کیفیت جوجه نیز بهتر می شود.

بنابراین حتی در دستگاهی با این ظرفیت ، شما در هر دوره حدود ۵۰۰۰۰تومان سود خواهید داشت. و اگر در سال فقط ده بار از دستگاه تان استفاده کنید در یک سال حداقل ۵۰۰ هزار تومان سود خالص خواهید داشت که به راحتی پولی که بابت خرید دستگاه پرداخت اید برگشت داده می شود.

اگر دستگاه های شما ظرفیت بیشتری دارند و یا تخم های نطفه دار گران تری در دستگاه قرار می دهید مطمئنا در سال چند میلیون تومان سود خواهید داشت.

 

آیا این فیلم فقط برای دستگاهای جوجه کشی بلدرچین و کبک کاربرد دارد؟
جواب: خیر.
این فیلم اصول جوجه کشی پرندگان را آموزش می دهد که تقریبا شرایط جوجه کشی مشابه با هم را دارند ولی بیشتر تصاویر و مثالها مربوط به بلدرچین و کبک هستند.

پیشنهاد ویژه به اعضای سایت بلدرچین و کبک حس:

بسته کامل آموزشی پرورش بلدرچین شامل پرورش جوجه، جوجه کشی، و کتاب بلدرچین پرورش ندهید. بجای ۱۳۶۰۰۰تومان فقط با ۹۹ هزار تومان
جهت سفارش به این صفحه مراجعه کنید:

بسته آموزشی تولید و پرورش بلدرچین

ضمانت ۱۰۰ درصد: اگر تا یکماه پس از دریافت فیلم متوجه شدید که مطالب آن کاربردی و یا برایتان مفید نبود حتماً با ما تماس بگیرید.

خرید محصولات آموزشی هزینه نیست، سرمایه گذاری است.

نوشتن دیدگاه

۱۰۰۰ حرف باقیمانده

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *