خانه » بسته آموزشی » فیلم جوجه کشی بلدرچین و کبک

فیلم جوجه کشی بلدرچین و کبک

چگونه بیش از 80 درصد تخمهای نطفه دار قرار داده شده در دستگاه تبدیل به جوجه های سالم شوند.

در هر بار استفاده از دستگاه جوجه کشی چند صد هزار تومان سود داشته باشید.

اگر هنوز دستگاه جوجه کشی تهیه نکرده اید توصیه می کنیم که حتماً این فیلم آموزشی را ببینید:
اکثر کسانی که کار پرورش یا جوجه کشی پرندگان را برای اولین بار انجام می دهند حتی در انتخاب دستگاه نیز مشکل دارند و در زمان خرید دستگاه نمی دانند که چه شرایطی را باید در نظر بگیرند.

 

آیا فقط قیمت پایین دستگاه معیار انتخاب باید باشد؟

آیا قیمت و ظرفیت دستگاه هر چه بیشتر باشد دستگاه پیشرفته تر است و بازدهی بیشتری دارد؟

بجای اینکه چندبار با دستگاه جوجه کشی کار کنید و کسب تجربه کنید و در هر بار 24-18 روز منتظر نتیجه کارتان باشید کافی است فقط یک ساعت وقت اختصاص داده و در کمال آرامش در جلوی کامپیوتر و یا تلویزیون نشسته و این فیلم را با دقت مشاهده کنید تا اصول صحیح جوجه کشی و خرید دستگاه جوجه کشی را یاد بگیرید.

 چند مشکل عمومی در جوجه کشی

تعدادی از علاقه مندان به جوجه کشی بعد از چند دوره جوجه کشی متوجه شده اند که دستگاه جوجه کشی مناسبی انتخاب نکرده اند. سئوالی که مطرح می شود این است که: واقعاً چه دستگاه جوجه کشی را باید بخریم؟

بعضی از دوستان هم دستگاه های خیلی پیشرفته دارند ولی حتی در بهترین شرایط  بیش از 50درصد هچ نگرفته اند! بنابراین چه اصولی را باید در جوجه کشی رعایت کرد؟

شما با دیدن این فیلم آموزشی بجای اینکه چند بار تخم در دستگاه قرار داده و تجربه کسب کنید (یا گاهی اوقات خسارت ببینید) با یکبار دیدن این فیلم می توانید تمام نکاتی که پرورش دهندگان حرفه ای در طول سالها کار با دستگاه جوجه کشی یاد گرفته اند و معمولاً به راحتی تجربیاتشان را در اختیار کسی قرار نمی دهند یاد بگیرید.

برای اطمینان از کاربردی بودن فیلم  می توانید همین الان بصورت رایگان بخشی از فیلم را ببیند و نکات آن را در کارتان اجرا کنید.

 

برای ساخت این فیلم آموزشی تجربیات چند سال جمع آوری شد و همچنین ساعتها وقت صرف طراحی و تدوین آن شده است. با توجه به بازدهی که در کار شما می تواند ایجاد کند تقریبا این فیلم برای استفاده کنندگان رایگان تمام می شود.

چرا خرید این فیلم به صرفه است؟

اگر دستگاه های حتی خیلی کوچک و خانگی استفاده می کنید چندین برابر مبلغی که برای تهیه این فیلم می پردازید سود عاید شما می شود!

بعنوان مثال اگر ظرفیت دستگاه شما 126عدد تخم مرغ باشد. بنابراین در این دستگاه 180عدد تخم کبک و یا 288 عدد تخم بلدرچین می توانید قرار دهید.

در شرایط ایده آل اکثر کسانی که از دستگاه های جوجه کشی استفاده می کنند حداکثر تا 70 درصد هچ می گیرند. خیلی از پرورش دهندگان حتی عددهایی بسیار کمتر از این مقدار هچ گرفته اند!
(یعنی از هر 100 تخم قرار داده شده در دستگاه فقط 70 قطعه جوجه از تخم خارج می شوند.)

با توجه به قیمت بالای تخم نطفه دار و هزینه های دستگاه در صورتی که فقط 10درصد جوجه درآوری (درصد هچ) افزایش یابد، سود شما در مورد یک دوره قرار دادن تخم کبک در دستگاه بدین صورت خواهد بود:

 هزینه های یک دوره جوجه کشی می تواند چنین باشد:
180 عدد تخم کبک * 1400تومان قیمت هر عدد تخم کبک
هزینه تخم  252000  تومان
هزینه های برق، تعمیر و استهلاک دستگاه
100000 تومان
مجموع هزینه ها 350هزار تومان

در شرایط معمول:
تعداد جوجه متولد شده:                126عدد=70%*180
قیمت تمام شده هر عدد جوجه کبک:                2778تومان

بعد از افزایش درصد جوجه دهی به بیش از 80درصد:
تعداد جوجه متولد شده:                     144عدد=80%*180
قیمت تمام شده هر عدد جوجه:                      2430 تومان

هر قطعه جوجه کبک تولیدی در این دستگاه حدود 348تومان ارزانتر تمام می شود بدون اینکه شما هزینه اضافی صرف کنید.

هر چه درصد هچ بالاتر می رود کیفیت جوجه نیز بهتر می شود.

بنابراین حتی در دستگاهی با این ظرفیت ، شما در هر دوره حدود 50000تومان سود خواهید داشت. و اگر در سال فقط ده بار از دستگاه تان استفاده کنید در یک سال حداقل 500 هزار تومان سود خالص خواهید داشت که به راحتی پولی که بابت خرید دستگاه پرداخت اید برگشت داده می شود.

اگر دستگاه های شما ظرفیت بیشتری دارند و یا تخم های نطفه دار گران تری در دستگاه قرار می دهید مطمئنا در سال چند میلیون تومان سود خواهید داشت.

 

آیا این فیلم فقط برای دستگاهای جوجه کشی بلدرچین و کبک کاربرد دارد؟
جواب: خیر.
این فیلم اصول جوجه کشی پرندگان را آموزش می دهد که تقریبا شرایط جوجه کشی مشابه با هم را دارند ولی بیشتر تصاویر و مثالها مربوط به بلدرچین و کبک هستند.

پیشنهاد ویژه به اعضای سایت بلدرچین و کبک حس:

بسته کامل آموزشی پرورش بلدرچین شامل پرورش جوجه، جوجه کشی، و کتاب بلدرچین پرورش ندهید. بجای 136000تومان فقط با 99 هزار تومان
جهت سفارش به این صفحه مراجعه کنید:

بسته آموزشی تولید و پرورش بلدرچین

ضمانت 100 درصد: اگر تا یکماه پس از دریافت فیلم متوجه شدید که مطالب آن کاربردی و یا برایتان مفید نبود حتماً با ما تماس بگیرید.

خرید محصولات آموزشی هزینه نیست، سرمایه گذاری است.

نوشتن دیدگاه

1000 حرف باقیمانده

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

دوباره بررسی کنید

کتاب کبک

نسخه چاپی قبل از خواندن این کتاب کبک پرورش ندهید!

مخاطب:پرورش دهندگان کبک و کسانی که قصد پرورش کبک دارند. کسانی که می خواهند از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × یک =